forbot
UAH
Фунгицид десфилар (курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг - Торговый Дом СоюзАгроКонсалтинг,ООО Синельниково (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 0
Торговый Дом СоюзАгроКонсалтинг,ООО
+38 (066) 369-07-31
 • Торговый Дом СоюзАгроКонсалтинг,ООО
 • Каталог товаров
 • Фунгицид Десфилар (Курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг
Фунгицид Десфилар (Курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг
 • Фунгицид Десфилар (Курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг

Фунгицид Десфилар (Курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг

В наличии
Цена:
278 UAH
Страна производитель:Украина
Описание

ДЕСФИЛАР

Діюча речовина Манкоцеб, 680 г/кг + Цимоксаніл, 45 г/кг   Формуляція Порошок, що змочується   Призначення Ефективний двокомпонентний фунгіцид системної та контактної дії для захисту від широкого спектру хвороб   Тара 1; 5 кг   Культура          

Спосіб застосування і норми витрат

 

Культура Хвороби Норма витрати пре- 
парату, кг/га 
Строк обробки  Строк очіку- 
вання, днів 
Максимальна 
кількість обробок 
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз   2,0-2,5 (20-25 г / 5 л 
води / 1 сотку)
Обприску- 
вання в пе- 
ріод вегетації 
14 3
Препарати з ідентичною діючою речовиною використовують на наступних культурах
Томати   Переноспороз, 
фітофтороз, 
альтернаріоз 
2,0-2,5 Обприску-  
вання в пе-  
ріод вегетації   
14
Цибуля Переноспороз
Виноград Мілдью  2,0-2,3 30

 

Переваги

 • Поєднання двох діючих речовин принципово різного механізму фунгіцидної дії запобігає виникненню резистентності у патогенів.
 • Має превентивну, антиспоруляційну та лікувальну дії та добре виражений «стоп-ефект».
 • Контроль збудників хвороб на всіх стадіях розвитку.
 • Подвійний захист завдяки системному та контактному компонентам.
 • Джерело марганцю та цинку для оброблених культур.
 • Стимулююча дія на ріст та розвиток рослин.
 • Стійкість до змивання дощем.
 • Відсутність фітотоксичності.
 • Безпечність для рослин, споживачів та довкілля.

Механізм дії

Механізм фунгіцидної дії манкоцебу полягає в інгібуванні активності ферментів та порушенні процесів синтезу АТФ у клітинах грибів. Діюча речовина знищує конідіальне спороношення фітопатогенних грибів та обмежує ураження ними рослин. Цимоксаніл впливає на синтез нуклеїнових кислот, білків, жирів, дихання міцелію та проникнення мембран в клітинах патогена, що забезпечує надійне пригнічення збудника та попереджає прояв резистентності.

Властивості

Манкоцеб є контактним препаратом, що забезпечує відмінну захисну дію за рахунок різностороннього впливу на широкий спектр збудників. Цимоксаніл переміщується в рослині трансламінарно та локально-системно, що забезпечує профілактичну, антиспоруляційну та лікувальну дію. Діюча речовина після застосування швидко потрапляє в рослину та перерозподіляється в листі та стеблах, що компенсує нерівномірний розподіл робочого розчину. Знищення патогена відбувається навіть через 1-2 дні після зараження за рахунок капсулювання інфікованих клітин рослини. Застосування фунгіцида Десфілар забезпечує контроль збудників з класу дейтероміцетів (альтернаріоз, макроспоріоз, антракноз, септоріоз, ризоктоніоз, чорна плямистість) та ооміцетів (фітофтороз, пероноспороз, мілдью). Обробка рослин препаратом Десфілар у нормі 2,5 кг/га відповідає внесенню 340 г/га марганцю та 43,2 г/га цинку, що додатково покращує ріст і розвиток рослин і підсилює їх стійкість.

Загальні рекомендації

Фунгіцид застосовують в період вегетації профілактично або при появі перших ознак захворювання. Обприскування потрібно провести перш ніж хвороби завдадуть незворотних втрат врожаю. Обробку проводять 3 рази з інтервалом 10-14 днів, але не більше 2-х поспіль. Рекомендується застосовувати в комплексній системі захисту з фунгіцидами Альфа-Мідь, Камелот. Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі і рясного змочування рослин під час внесення препарату. Для підсилення лікувальної дії препарату рекомендується додавати ПАР Альфалип (0,2-0,3 л/га).

Норма витрати робочої рідини

Овочі – 200-400 л/га, виноград – 800-1000 л/га.

 

Характеристики:
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 25.09.2018

Подробнее

Фунгицид Десфилар (Курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг от компании Торговый Дом СоюзАгроКонсалтинг,ООО, Синельниково (Украина). Купить Фунгицид Десфилар (Курзат), манкоцеб, 680 г/кг + цимоксанил, 45 г/кг со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!